Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė

Komanda

VGTU „LinkMenų fabriko“ direktorius Adas Meškėnas. Jis ne tik sėdi kabinete tarp popierių, bet ir nuolat yra kūrybos procesų sūkuryje. Ado vizijoje studentai, mokslininkai, menininkai, inžinieriai ir verslo atstovai VGTU „LinkMenų fabrike“ kuria išvien.
 
Projektų vadovė Eglė Girdzijauskaitė rūpinasi VGTU „LinkMenų fabriko“ strateginiu planavimu ir rinkodaros komunikacija. Taip pat, Eglė - aktyvi VGTU studentų verslumo puoselėtoja!
 
Žmogus, kuris niekada neklydo, niekada nebandė padaryti ką nors naujo.
Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/240823/10-auksiniu-alberto-einsteino-citatu
Naujas veidas laukiniuose vakaruose! Puikiai ginklus įvaldęs Renatas Venclovas užsiima foto/video kūryba - nuo idėjos iki postprodukcijos.
 
Ričardas Leščinskas ir jo vadovaujamas elektronikos cechas. Ričardas net ir paspirtuką pavers elektromobiliu! Draugiškas, smalsus, kupinas idėjų vadovas padės visais su elektronika susijusiais klausimais!
 
Tomas Jaskauskas ir jo vadovaujamas grafikos cechas. Šioje erdvėje vyksta skaitmeninės medžiagos apdirbimas - Tomas ne tik montuoja, bet ir be vargo kuria efektus, programuoja ir kuria dizainą. Draugiškas, darbštus ir energingas vadovas visuomet padės ir patars!
 
Mantas Tamulionis ir jo vadovaujamas audio cechas. Garso režisierius padės įrašyti, suvesti ir apdirbti audio medžiagą, negailės patarimų, o paprašytas dar ir taip sugros būgnų partiją, kad kilnosis stogas!
 
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Lina Pečiūrė
  • Mykolas Bistrickas
  • Eglė Girdzijauskaitė
  • Ramunė Uždavinytė
  • Justė Kareivaitė