Naujienos

Verta dalyvauti: projektas „Clustering Creativity“ Verta dalyvauti: projektas „Clustering Creativity“ 2017-03-13
Efektyvi komunikacija – kiekvienos organizacijos sėkmės variklis.
VGTU rektoriaus sveikinimas Kovo 11-osios proga VGTU rektoriaus sveikinimas Kovo 11-osios proga 2017-03-10
Kviečiame visus VGTU bendruomenės narius kartu paminėti šią gražią progą šiandien, kovo 10 d., 12 val. 03 auditorijoje (Saulėtekio al. 11) vyksiančioje šventėje.
Į Lukiškių aikštę pretendavęs Vytis – kurtas VGTU docento Į Lukiškių aikštę pretendavęs Vytis – kurtas VGTU docento 2017-02-22
Vilniaus Lukiškių aikštėje stovintis Vytis – tokią iniciatyvą surengė visuomenininkai, žadantys, jog šis paminklas čia iškils dar iki kitų metų Vasario 16-osios. Vyčio paramos fondo skelbtame konkurse dalyvavo ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Architektūrinės inžinerijos katedros docentas Gitenis Umbrasas.
 Aktualu ir Lietuvoje: sportas, populiarumu pranokstantis Rio olimpines žaidynes Aktualu ir Lietuvoje: sportas, populiarumu pranokstantis Rio olimpines žaidynes 2016-10-28
Elektroninė erdvė ir sportas? Nors iš pirmo žvilgsnio tai skamba nesuderinamai, šias dvi sąvokas puikiai apjungia kita – elektroninis sportas, dar vadinamas eSportu. Kalbėti apie eSportą reikėtų pradėti nuo smagaus fakto: Major League Gaming (MLG) duomenimis, Rio 2016 olimpinių žaidynių žiūrimumas buvo beveik 2,5 karto mažesnis nei prieš jį vykusio Counter Strike: Global Offensive elektroninio sporto turnyro Kolumbus mieste. Tad kas yra tas Lietuvoje vis dar daugeliui mistiškai skambantis reiškinys, pasaulyje populiarumu lenkiantis net  olimpines žaidynes?
Startuolių dirbtuvėse „LinkMenų fabrike“ pasiūlytas sprendimas 20 proc. padidinti Lietuvos pramonės pajėgumų išnaudojimą Startuolių dirbtuvėse „LinkMenų fabrike“ pasiūlytas sprendimas 20 proc. padidinti Lietuvos pramonės pajėgumų išnaudojimą 2016-10-13
Spalio 7–9 d. Vilniaus Gedimino Technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike“ vykusį hakatoną (startuolių dirbtuves) „Hack-ECOM“ laimėjo ir 800 eurų pagrindinį prizą gavo „stakliunuoma.lt“ komanda vertinimo komisiją sudominusi gamybinių pajėgumų dalinimosi sprendimu gamybinėms įmonėms, spaustuvėms, baldų gamybos įmonėms ir t. t.
Ekologijai neabejingi kūrėjai žada supaprastinti atliekų rūšiavimą Ekologijai neabejingi kūrėjai žada supaprastinti atliekų rūšiavimą 2016-10-07
Ar žinojote, kad plastikas suyra tik per 500 metų? Šiandien pagaminama ir suvartojama net 20 kartų daugiau plastiko, nei prieš 50 metų, o iš 25 dviejų litrų plastikinių butelių galima pagaminti megztinį suaugusiam žmogui! Masinis pakuočių naudojimas antrinių žaliavų surinkimą ir perdirbimą pavertė viena didžiausių šių dienų aktualijų. Atsakymo į klausimą, kaip supaprastinti ir padidinti perdirbamų atliekų rūšiavimą, ieško projekto „isort“ komanda, Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike” kurianti rūšiavimo sistemą – inovatyvias talpas antrinių žaliavų rūšiavimui.
Nauja žvaigždė: sukurtas didmiesčių gyventojams skirtas elektrinis paspirtukas Nauja žvaigždė: sukurtas didmiesčių gyventojams skirtas elektrinis paspirtukas 2016-09-30
Ūkio viceministras Marius Skarupskas, LRT laidos „Labas rytas, Lietuva!” vedėjas Ignas Krupavičius – tai tik maža dalis žmonių, jau išbandžiusių naują transporto priemonę – elektrinį paspirtuką. Televizijos žvaigžde tampantį išradimą buvo galima pamatyti bei išbandyti ir renginių ciklo „Inovacijų savaitė“ verslo ir mokslo pikniko metu, šiandien vykusiu šalia Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) centrinių rūmų.
Inovacijos per savaitę: nuo medinės klaviatūros iki 3D spausdintuvo (foto, video) Inovacijos per savaitę: nuo medinės klaviatūros iki 3D spausdintuvo (foto, video) 2016-09-28
Stilingi mediniai lipdukai jūsų kompiuteriui? Tamsoje šviečiantis bumerangas? O galbūt prie stalo tvirtinama aplinkai draugiška šiukšlių dėžė? Visi šie ir dar daugelis kitų naujų produktų prototipų buvo pristatyti Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike" startavusiame renginių cikle „Inovacijų savaitė“.
VGTU rugsėjo 1-oji – su „Baltuoju kiru“ ir daug gerų emocijų VGTU rugsėjo 1-oji – su „Baltuoju kiru“ ir daug gerų emocijų 2016-09-01
Daug gražių žodžių, šypsenų ir gerų emocijų – viso to netrūko Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) minint rugsėjo 1-osios šventę.
VGTU rektoriaus A. Daniūno sveikinimas rugsėjo 1-osios proga VGTU rektoriaus A. Daniūno sveikinimas rugsėjo 1-osios proga 2016-08-31
Pasitikdamas naujus mokslo metus dar labiau sustiprėjęs, įtvirtinęs technologijos lyderio pozicijas, Vilniaus Gedimino technikos universitetas ir vėl yra kupinas entuziazmo ir pasiryžimo siekti aukščiausių tikslų. Linkėdamas gero starto, noriu Jus visus nuoširdžiai pasveikinti su Rugsėjo 1-ąja – Mokslo ir žinių švente!
1 2 3 ... 8