Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
LinkMenų fabrikas Naujienos Verta dalyvauti: projektas „Clustering Creativity“

Verta dalyvauti: projektas „Clustering Creativity“

2017-03-13
Verta dalyvauti: projektas „Clustering Creativity“
Efektyvi komunikacija – kiekvienos organizacijos sėkmės variklis. Kviečiame pasinaudoti unikalia galimybe ir atrasti naujus komunikacijos kelius jaunų kūrėjų akimis – kovo 15 d., trečiadienį, 13 val. kviečiame atvykti į Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centrą „LinkMenų fabrikas“, kur vyks projekto „Clustering Creativity“ pristatymas.
 
Renginio metu bus galima daugiau sužinoti apie Erasmus+ finansuojamą „Clustering Creatvity“ projektą, sujungiantį nevyriausybinių organizacijų ir smulkaus verslo atstovus su jaunais kūrėjais, padedančiais efektyviai komunikuoti skaitmeninėje erdvėje. Renginio metu susirinkusieji galės išgirsti apie sėkmingus tokio bendradarbiavimo pavyzdžius, o praktinio seminaro metu jaunieji kūrėjai, padedami patyrusių komunikacijos specialistų, siūlys kūrybinius sprendimus, padėsiančius spręsti nevyriausybinių organizacijų ir smulkaus verslo komunikacijos iššūkius. Taip pat renginio organizatoriai paaiškins, kaip naudojantis interneto platforma gauti daugiau teorinių ir praktinių žinių apie skaitmeninę komunikaciją bei būti pastebėtiems potencialių darbdavių.
 
Renginyje dalyvaus komunikacijos agentūros „Fabula Hill + Knowlton Strategies“ generalinis direktorius Mindaugas Ardišauskas,  „Digital Academy“ įkūrėjas, lektorius Domas Vyšniauskas, „Digital Academy“ projektų vadovė Greta Aukštakytė bei VGTU atstovai – rektoriaus patarėjas dr. Justas Nugaras ir Tarptautinės ekonomikos ir vadybos katedros lektorius Eigirdas Žemaitis.
 
Dalyvavimas renginyje – nemokamas. Renginio trukmė – 2 val. Apie savo dalyvavimą kviečiame pranešti el.paštu liucija@fabula.lt
 
Renginys vyks adresu Linkmenų g. 28, Vilnius, įvažiavimas/įėjimas iš Geležinio Vilko g. pusės.
  • Puslapio administratoriai:
  • Lina Pečiūrė
  • Mykolas Bistrickas
  • Eglė Girdzijauskaitė
  • Ramunė Uždavinytė
  • Justė Kareivaitė