Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
LinkMenų fabrikas Kūrėjams Kūrybinės erdvės
Kūrybinės erdvėssocial media, youtube iconintsagram, social media iconfacebook, social media icon

Biurai

Išsiruošę į idėjų paieškas, žmonės turėtų ieškoti „vienaragių“ - mistika apipintų idėjų, priverčiančių pasaulį netekti žado. O „vienaragių“ esti visokių: vieni jų remiasi  „dalijimosi ekonomika“ (AirBNB), kiti siekia kolonizuoti Marsą (SpaceX) arba siūlo „saugyklas debesyse“ (Dropbox). Vienokios ar kitokios, jos visgi turi vieną bendrą savybę - kol neįrodo priešingai, atrodo juokingos ir nesuvokiamos.
 
„Vienaragių“ paieškai, o vėliau ir jų auginimui skirti net septyni VGTU „LinkMenų fabriko“ biurai.

Poilsio zona

Idėjų ar problemų sprendimo būdų paieška dažnai reikalauja inkubacinio periodo, be kurio negalima pasiekti aha momento. Kad šį periodą būtų lengviau išgyventi VGTU LinkMenų fabrikas“ siūlo poilsio zoną, kur susirangęs ant sofos galėsi pasinerti į mėgstamoje knygoje kuriamą pasaulį, žaisti stalo fulbolą, pakalbinti naują fabriko gyventoją ar tiesiog įkristi į sėdmaišį ir pasimėgauti aplinkui vyraujančia teigiama atmosfera.

Angaras

Idėjų ar problemų sprendimo būdų paieška dažnai reikalauja inkubacinio periodo, be kurio negalima pasiekti „aha“ momento. Kad šį periodą būtų lengviau išgyventi VGTU „LinkMenų fabrikas“ siūlo poilsio zoną, kur susirangęs ant sofos galėsi pasinerti į mėgstamoje knygoje kuriamą pasaulį, žaisti stalo fulbolą, pakalbinti naują fabriko gyventoją ar tiesiog įkristi į sėdmaišį ir pasimėgauti aplinkui vyraujančia teigiama atmosfera.
  • Puslapio administratoriai:
  • Lina Pečiūrė
  • Mykolas Bistrickas
  • Eglė Girdzijauskaitė
  • Ramunė Uždavinytė
  • Justė Kareivaitė