LinkMenų fabrikas Naujienos

Naujienos

Pirmąjį kartą Lietuvoje: 3D animacijos ir judesių fiksavimo dirbtuvės Pirmąjį kartą Lietuvoje: 3D animacijos ir judesių fiksavimo dirbtuvės 2018-04-18 Ką bendro turi žymieji avatarai iš Džeimso Kamerono kultinio filmo „Įsikūnijimas“ (2009), Cezaris iš pernai kinuose pasirodžiusio filmo „Karas už beždžionių planetą“ (2017) ir klasika tapęs kompiuterinis žaidimas „Persijos Princas“ (1989)? Visi pastarieji personažai sukurti naudojant tą pačią judesių fiksavimo (angl. Motion Capture) technologiją, suteikiant skaitmeniniam personažui žmogaus judesius bei mimikas. Praėjusią savaitę Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studijų programos studentai pirmieji Lietuvoje turėjo galimybę išbandyti šias technologijas specialių dirbtuvių metu, vykusių VGTU „LinkMenų fabrike“.

Naujas VGTU „LinkMenų fabriko“ ir „Tele2“ eksperimentas: į orą pakėlė namą  Naujas VGTU „LinkMenų fabriko“ ir „Tele2“ eksperimentas: į orą pakėlė namą 2018-02-27 „Laisvo interneto“ galimybes atskleidė ir naujas „Inovacijų biuro“ projektas, įgyvendintas kartu su Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) kūrybiškumo ir inovacijų centru „LinkMenų fabrikas“ – oro balionu skraidinamas namas.
Pirmajame Lietuvos gimnazistų hakatone – išradimai išmaniems namams Pirmajame Lietuvos gimnazistų hakatone – išradimai išmaniems namams 2018-02-08 Savaitės pabaigoje gabiausi mokiniai iš visos Lietuvos rinkosi Vilniaus licėjuje, kur vyko pirmasis techninės kūrybos hakatonas gimnazijoms „TechHero 2018“.
VGTU licėjaus moksleiviai kūrė virtualius miestus VGTU licėjaus moksleiviai kūrė virtualius miestus 2018-01-10 VGTU bendradarbiaudamas su VGTU inžinerijos licėjumi šį semestrą pirmą kartą organizavo projektavimo pamokas 12 klasės mokiniams.
Lietuvoje sukurta mažiausia pasaulyje prakartėlė Lietuvoje sukurta mažiausia pasaulyje prakartėlė 2017-12-22 Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrikas“ ir partneriai sukūrė mažiausią pasaulyje nano-prakartėlę, kuri jau pateikta Gineso pasaulio rekordų knygai. Trečdalio milimetro dydžio kompozicija yra tiksli Vilniaus Katedros aikštėje įsikūrusios prakartėlės kopija: visos figūros yra sumažintos 10 000 kartų.
VGTU studentai virtualioje realybėje prikėlė Gedimino sapną VGTU studentai virtualioje realybėje prikėlė Gedimino sapną 2017-12-19 Pasitinkant Lietuvai svarbią šventę – atkurtos valstybės 100-metį – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai grafinio dizaino ir virtualios realybės dirbtuvių metu, dirbdami prie virtualaus Vilniaus projekto, pagrindiniu jo akcentu pasirinko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino sapną ir jį perkėlė į virtualią realybę.

LinkMenų fabriką užplūdo techninės kūrybos entuziastai LinkMenų fabriką užplūdo techninės kūrybos entuziastai 2017-12-08
MITA projekte „INOprogresas“ nugalėjo VGTU dėstytojo sukurta inovacija MITA projekte „INOprogresas“ nugalėjo VGTU dėstytojo sukurta inovacija 2017-11-27 MITA projekte „INOprogresas“ nugalėtoju buvo išrinktas revoliuciją maisto pramonėje žadantis atradimas – sausas medus. Inovaciją sukūrė VGTU Chemijos ir bioinžinerijos katedros dėstytojo Eriko Treskovskio įkurta biotechnologijų įmonė „Probiomas“.
Startavo Nacionalinė karjeros savaitė Startavo Nacionalinė karjeros savaitė 2017-11-23 Lapkričio 20 d. startavo 5-oji, jubiliejinė Nacionalinė karjeros savaitė 2017, skirta STEAM sektoriui.
LinkMenų fabrike prasideda nemokamų kursų maratonas LinkMenų fabrike prasideda nemokamų kursų maratonas 2017-11-22
1 2 3 ... 12
    • Puslapio administratoriai: