LinkMenų fabrikas Naujienos

Naujienos

Startavo Nacionalinė karjeros savaitė Startavo Nacionalinė karjeros savaitė 2017-11-23 Lapkričio 20 d. startavo 5-oji, jubiliejinė Nacionalinė karjeros savaitė 2017, skirta STEAM sektoriui.
Ką roko grupė „Colours of Bubbles“ veikė VGTU „LinkMenų fabrike“? Ką roko grupė „Colours of Bubbles“ veikė VGTU „LinkMenų fabrike“? 2017-11-15
Viena geriausių Lietuvos roko grupių „Colours of Bubbles“ pristatė naują dainos „Emptiness“ vaizdo klipą. Melancholiška nuotaika persmelktas kūrinys – bendras VGTU „LinkMenų fabriko“ ir jaunųjų kūrėjų „TechPersonalas“ rezultatas.
Iš „Burning Man“ grįžę lietuviai: jaučiamas virsmas bendruomenėje Iš „Burning Man“ grįžę lietuviai: jaučiamas virsmas bendruomenėje 2017-10-13
„Burning Man LT“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas“ komanda grįžo iš didžiausio pasaulyje techninės kūrybos festivalio „Burning Man“.
Nepraleiskite susitikimo: lietuvių komanda grįžo iš „Burning Man“ Nepraleiskite susitikimo: lietuvių komanda grįžo iš „Burning Man“ 2017-10-11
„Burning Man LT“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas“ komanda grįžo iš didžiausio techninės kūrybos festivalio „Burning Man“, kaip ir kasmet vykusio Nevados dykumoje.
VGTU „LinkMenų fabriką“ vienam vakarui pasiskolino „tyrėjai“ (nuotraukų galerija) VGTU „LinkMenų fabriką“ vienam vakarui pasiskolino „tyrėjai“ (nuotraukų galerija) 2017-10-02
Rugsėjo 29 d. vakarą VGTU Kūrybiškumo ir inovacijų centras „Linkmenų fabrikas“ sukvietė gausų būrį lankytojų, norinčių linksmai ir įdomiai praleisti vakarą – čia vyko „Tyrėjų nakties“ renginiai.
VGTU Startuolių kūrimas ir Ilja Laurs: ledai pralaužti! VGTU Startuolių kūrimas ir Ilja Laurs: ledai pralaužti! 2017-09-15
Rugsėjo 14 d.. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) vyko atvira paskaita apie startuolių kūrimą.
Unikalu: Vilnius persikels į virtualią realybę Unikalu: Vilnius persikels į virtualią realybę 2017-09-15
Planetariumas, prekybos centras „Europa“ ar Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras – ar įsivaizduojate šiuos ir daugelį kitų Vilniaus objektų virtualioje erdvėje? Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) multimedijos ir kompiuterinio dizaino studentai kartu su Kelno medijų menų akademijos studentais metų pradžioje išsikėlė ambicingą tikslą – naudojant 3D lazerinio skenavimo technologijas, perkelti sostinės objektus į virtualią erdvę.
Lietuvių instaliacija atrinkta dalyvauti legendiniame festivalyje „Burning Man“ Lietuvių instaliacija atrinkta dalyvauti legendiniame festivalyje „Burning Man“ 2017-07-21
Šią vasarą į „Burning man“ festivalį ruošiasi ir lietuvių komanda, kuri pristatys meninę-techninę instaliaciją „Dance For The Dawn“ (liet. „Aušros šokis“).
Unikali galimybė prisijungti prie Burning Man 2017 lietuvių projekto komandos Unikali galimybė prisijungti prie Burning Man 2017 lietuvių projekto komandos 2017-07-05
VGTU skelbia neeilinį iššūkį – atsiradus laisvai vietai, ieškomas komandos narys kelionei į kasmetinį savaitės trukmės alternatyvaus meno festivalį „Burning Man“ (liet. Degantis žmogus).
Kitokia upė mieste: kokios idėjos kilo architektūros studentų konkurse SIKON? Kitokia upė mieste: kokios idėjos kilo architektūros studentų konkurse SIKON? 2017-07-05
Nuo klausimo “O kas, jei ne upė?” prasidėjęs tradicinis 29-as architektūros studentų idėjų konkursas SIKON pasiekė  finišą.
1 2 3 ... 11
    • Puslapio administratoriai: