Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
LinkMenų fabrikas Naujienos Startavo Nacionalinė karjeros savaitė

Startavo Nacionalinė karjeros savaitė

2017-11-23
Startavo Nacionalinė karjeros savaitė
Lapkričio 20 d. startavo 5-oji, jubiliejinė Nacionalinė karjeros savaitė 2017, skirta STEAM sektoriui. Organizuojama 5 dienų konferenciją, į kurią kviečiami 8-12 klasių moksleiviai, mokytojai, karjeros konsultantai ir tėveliai iš visos Lietuvos.

Trečioji renginio diena – lapkričio 22 d., dedikuota inžinerijai – vyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrike“. Raimond Laptik – elektros ir elektronikos inžinerijos mokslų daktaras, dirbtinio intelekto tyrėjas, pasakojo apie dirbtinį intelektą ir elektronines intelektualiąsias sistemas, Eglė Radvilė – „Lietuvos geležinkelių“ IT centro vadovė, kalbėjo apie IT inžineriją ir savo karjeros kelią. Mykolas Bistrickas – VGTU „LinkMenų fabriko“ projektų vadovas, atskleidė kūrybiškumo svarbą inžinerijoje, papasakodamas apie meno ir inžinerijos draugystę ir savo patirtį šią vasarą statant sudėtingą techninę meno instaliaciją dykumoje. Laurynas Mačiulis – VGTU doktorantas, stažavęsis NASA AMES tyrimų centre, pirmojo lietuviško kosminio palydovo projekto „LituanincaSAT-1“ iniciatorius ir įgyvendintojas pasakojo renginio dalyviams apie aviacijos inžineriją. Ričardas Leščinskas – VGTU „LinkMenų fabriko“ elektronikos cecho vadovas, papasakojo kaip „meikerių“ ir „pasidaryk pats“ kultūra keičia pasaulį ir konsultavo mokinius asmeniškai karjeros klausimais elektronikos inžinerijos srityje.

Visiems, negalėjusiems dalyvauti ar stebėti gyvų transliacijų, pranešimų įrašai e. pamokų formatu bus prieinami internetu

 
  • Puslapio administratoriai:
  • Lina Pečiūrė
  • Mykolas Bistrickas
  • Eglė Girdzijauskaitė
  • Ramunė Uždavinytė
  • Justė Kareivaitė