Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
Komandasocial media, youtube iconintsagram, social media iconfacebook, social media icon
VGTU „LinkMenų fabriko“ direktorius Adas Meškėnas. Jis ne tik sėdi kabinete tarp popierių, bet ir nuolat yra kūrybos procesų sūkuryje. Ado vizijoje studentai, mokslininkai, menininkai, inžinieriai ir verslo atstovai VGTU „LinkMenų fabrike“ kuria išvien.
 
Direktoriaus pavaduotoja Eglė Girdzijauskaitė rūpinasi VGTU „LinkMenų fabriko“ strateginiu planavimu ir rinkodaros komunikacija. Taip pat, Eglė - aktyvi VGTU studentų verslumo puoselėtoja!
 
VGTU „LinkMenų fabriko“ projektų vadovas Mykolas Bistrickas. Jis ieško inžinerinių sprendimų, planuoja centro veiklą ir „kepa“ 3D kūrinius! 
Mėgstama citata: „Žmogus, kuris niekada neklydo, niekada nebandė padaryti ką nors naujo“.
 
Uždavinytė Ramunė nuotrauka.
Vadybininkė Ramunė Uždavinytė „užpildinėja“ skirtingose VGTU „LinkMenų fabriko“ veiklos sferose atsirandančias spragas: vienas sąmoningai, kitas nelabai. Bet visada - su dideliu užsidegimu.
 
Žmogus, kuris niekada neklydo, niekada nebandė padaryti ką nors naujo.
Visą straipsnį galite rasti http://www.tv3.lt/naujiena/240823/10-auksiniu-alberto-einsteino-citatu
Puikiai ginklus įvaldęs Renatas Venclovas užsiima foto/video kūryba - nuo idėjos iki postprodukcijos.
 
Ričardas Leščinskas ir jo vadovaujamas elektronikos cechas. Ričardas net ir paspirtuką pavers elektromobiliu! Draugiškas, smalsus, kupinas idėjų vadovas padės visais su elektronika susijusiais klausimais!
 
Modestas Jonikas vadovauja metalo ir dažymo cechams. Nėra metalo, kuris nepaklūstų čia esantiems įrankiams ir nepavirstų idėjos realizacija. Modestas padės lenkti, gręžti, pjauti, galąsti, šlifuoti, poliruoti, virinti, frezuoti, tekinti. Dažymo ceche jūsų lauks dažymo prietaisų komplektas, dažymo, oro ištraukimo sienelė ir dažų sluoksnio storio matuoklis. Modestas padės naudotis prietaisais bei išspręsti technines problemas.
 
Uždavinytė Ramunė nuotrauka.Naujausia VGTU „LinkMenų fabriko“ komandos narė - mechaniko cecho fėja - Gintarė Paulavičiūtė.
 
Tomas Jaskauskas ir jo vadovaujamas grafikos cechas. Šioje erdvėje vyksta skaitmeninės medžiagos apdirbimas - Tomas ne tik montuoja, bet ir be vargo kuria efektus, programuoja ir kuria dizainą. Draugiškas, darbštus ir energingas vadovas visuomet padės ir patars!
 
Mantas Tamulionis ir jo vadovaujamas audio cechas. Garso režisierius padės įrašyti, suvesti ir apdirbti audio medžiagą, negailės patarimų, o paprašytas dar ir taip sugros būgnų partiją, kad kilnosis stogas!
  • Puslapio administratoriai:
  • Lina Pečiūrė
  • Mykolas Bistrickas
  • Eglė Girdzijauskaitė
  • Ramunė Uždavinytė
  • Justė Kareivaitė