Naujienossocial media, youtube iconintsagram, social media iconfacebook, social media icon
VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose 2018-01-14 Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) sausio–vasario mėnesiais dalyvaus aukštųjų mokyklų ir studijų parodose Kaune bei Vilniuje.
VGTU licėjaus moksleiviai kūrė virtualius miestus VGTU licėjaus moksleiviai kūrė virtualius miestus 2018-01-10 VGTU bendradarbiaudamas su VGTU inžinerijos licėjumi šį semestrą pirmą kartą organizavo projektavimo pamokas 12 klasės mokiniams.
Lietuvoje sukurta mažiausia pasaulyje prakartėlė Lietuvoje sukurta mažiausia pasaulyje prakartėlė 2017-12-22 Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) „LinkMenų fabrikas“ ir partneriai sukūrė mažiausią pasaulyje nano-prakartėlę, kuri jau pateikta Gineso pasaulio rekordų knygai. Trečdalio milimetro dydžio kompozicija yra tiksli Vilniaus Katedros aikštėje įsikūrusios prakartėlės kopija: visos figūros yra sumažintos 10 000 kartų.
VGTU studentai virtualioje realybėje prikėlė Gedimino sapną VGTU studentai virtualioje realybėje prikėlė Gedimino sapną 2017-12-19 Pasitinkant Lietuvai svarbią šventę – atkurtos valstybės 100-metį – Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) studentai grafinio dizaino ir virtualios realybės dirbtuvių metu, dirbdami prie virtualaus Vilniaus projekto, pagrindiniu jo akcentu pasirinko Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino sapną ir jį perkėlė į virtualią realybę.

LinkMenų fabriką užplūdo techninės kūrybos entuziastai LinkMenų fabriką užplūdo techninės kūrybos entuziastai 2017-12-08
MITA projekte „INOprogresas“ nugalėjo VGTU dėstytojo sukurta inovacija MITA projekte „INOprogresas“ nugalėjo VGTU dėstytojo sukurta inovacija 2017-11-27 MITA projekte „INOprogresas“ nugalėtoju buvo išrinktas revoliuciją maisto pramonėje žadantis atradimas – sausas medus. Inovaciją sukūrė VGTU Chemijos ir bioinžinerijos katedros dėstytojo Eriko Treskovskio įkurta biotechnologijų įmonė „Probiomas“.
Startavo Nacionalinė karjeros savaitė Startavo Nacionalinė karjeros savaitė 2017-11-23 Lapkričio 20 d. startavo 5-oji, jubiliejinė Nacionalinė karjeros savaitė 2017, skirta STEAM sektoriui.
LinkMenų fabrike prasideda nemokamų kursų maratonas LinkMenų fabrike prasideda nemokamų kursų maratonas 2017-11-22
Ką roko grupė „Colours of Bubbles“ veikė VGTU „LinkMenų fabrike“? Ką roko grupė „Colours of Bubbles“ veikė VGTU „LinkMenų fabrike“? 2017-11-15
Viena geriausių Lietuvos roko grupių „Colours of Bubbles“ pristatė naują dainos „Emptiness“ vaizdo klipą. Melancholiška nuotaika persmelktas kūrinys – bendras VGTU „LinkMenų fabriko“ ir jaunųjų kūrėjų „TechPersonalas“ rezultatas.
Iš „Burning Man“ grįžę lietuviai: jaučiamas virsmas bendruomenėje Iš „Burning Man“ grįžę lietuviai: jaučiamas virsmas bendruomenėje 2017-10-13
„Burning Man LT“ ir Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) Kūrybiškumo ir inovacijų centro „LinkMenų fabrikas“ komanda grįžo iš didžiausio pasaulyje techninės kūrybos festivalio „Burning Man“.
1 2 3 ... 11
    • Puslapio administratoriai: