Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
LinkMenų fabrikas Apie mus Naujienos Ką roko grupė „Colours of Bubbles“ veikė VGTU „LinkMenų fabrike“?

Ką roko grupė „Colours of Bubbles“ veikė VGTU „LinkMenų fabrike“?

2017-11-15
Ką roko grupė „Colours of Bubbles“ veikė VGTU „LinkMenų fabrike“?
Viena geriausių Lietuvos roko grupių „Colours of Bubbles“ pristatė naują dainos „Emptiness“ vaizdo klipą. Melancholiška nuotaika persmelktas kūrinys – bendras VGTU „LinkMenų fabriko“ ir jaunųjų kūrėjų „TechPersonalas“ rezultatas.
 
„Daugelio mūsų veiklų tikslas – burti ir auginti jaunųjų profesionalų ir studentų grupes, įgyvendinančias kūrybines idėjas ir kuriančias perspektyvius verslus. Šiuo tikslu nuolat kviečiame studentus savanorystei, praktikai, kartu imamės bendrų projektų. Kurdami šį klipą dirbome su jaunų profesionalų komanda, pasivadinusia „TechPersonalas“. Pirma pažintis su komanda buvo trumpametražių filmų kūrimo festivalyje Odisėja72, vėliau sekė savanorystė, praktika, o šiandien džiaugiamės pristatydami bendro kūrybinio darbo vaisius. Tai jau ketvirtas profesionalus meninis projektas, kuriame vienijame jėgas“, – džiaugėsi Eglė Girdzijauskaitė, VGTU „LinkMenų fabriko“ direktoriaus pavaduotoja.
 
 
„Patys muzikantai dainą „Emptiness“ įvardijo kaip kinematografišką ir stiprią. Tad pirmenybę teikėme muzikai, dainos tekstui. Norėjome, kad žiūrovas girdėtų dainą, o vaizdas tik sustiprintų melancholišką nuotaiką. Tam puikiai tiko gyvo garso koncerto motyvas tuščiai auditorijai ir juodai balta spalvų gama“, – pasakojo „Techpersonalas“ kūrybinė grupė.
 
„Colours of Bubbles“ dainos „Emptiness“ vaizdo klipą galite pažiūrėti čia:
 
  • Puslapio administratoriai:
  • Lina Pečiūrė
  • Mykolas Bistrickas
  • Eglė Girdzijauskaitė
  • Ramunė Uždavinytė
  • Justė Kareivaitė