LinkMenų fabrikas VGTU „LinkMenų fabrikas“ Naujienos VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose

VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose

2018-01-14
VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) sausio–vasario mėnesiais dalyvaus aukštųjų mokyklų ir studijų parodose Kaune bei Vilniuje.

Sausio 17 d. – „Aukštųjų mokyklų mugė 2018“, Žalgirio arena, Kaunas

17-oji „Aukštųjų mokyklų mugė“ kvies aukštesniųjų klasių moksleivius, mokytojus ir visus, kurie domisi aukštuoju mokslu, susipažinti su aukštųjų mokyklų siekiais ir tikslais, pirmosios ir antrosios pakopos studijų programomis, pasirinkimo galimybėmis ir priėmimo tvarka. VGTU atstovai universiteto stende patars ir konsultuos, kokių žinių ir gebėjimų reikia norint studijuoti, kaip pasirengti studijoms, pristatys karjeros galimybes ir perspektyvas baigus universitetą.

Vasario 8–10 d. „XVI tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda STUDIJOS 2018“, parodų ir kongresų centras LITEXPO, Vilnius

Paroda STUDIJOS kasmet sutelkia dešimtis tūkstančių moksleivių, planuojančių savo ateitį baigus mokyklą. Ir šiemet parodoje bus sutelktas šalies mokymosi ir žinių potencialas, skatinantis jaunus žmones domėtis studijų galimybėmis Lietuvoje, didinantis motyvaciją siekti išsilavinimo, parodantis siūlomų ateities galimybių naudą, įkvepiantis nebijoti netradicinių kelių bei semtis patirties ir žinių iš žinomų Lietuvos verslo, kultūros bei mokslo atstovų.

VGTU stende universiteto studentai, dėstytojai bei administracijos atstovai konsultuos moksleivius stojimo, studijų proceso ir kitais juos dominančiais klausimais.

VGTU
taip pat kvies apsilankyti 4 salėje – INOVACIJŲ ALĖJOJE, kurioje:
  • galėsite pamatyti mažiausią pasaulyje prakartėlę ir už žmogaus ląstelę mažesnę kūdikėlio Jėzaus skulptūrėlę. Tai tiksli Vilniaus Katedros aikštėje įsikūrusios prakartėlės kopija, kurios visos figūros yra sumažintos 10 000 kartų. Inovaciją pristato VGTU „LinkMenų fabrikas“;
  • padedant VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto dėstytojams ir studentams atsiras proga trumpam tapti orlaivio pilotu bei virtualioje aplinkoje pilotuoti ne tik mažą lėktuvą Cessna 172, bet ir didelį keleivinį lainerį Airbus A320 arba bepilotį orlaivį;
  • bus galima paragauti VGTU „LinkMenų fabriko“ specialiu blynų spausdintuvu sukurtų pačių įvairiausių formų blynų;
  • atsiras galimybė paversti geometriją muzikos garsais, t. y. išbandyti interaktyvų pultą, ant kurio sudėliota matematinė geometrija virsta harmoningai skambančia muzika;
  • bus galima išbandyti VGTU Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studentų sukurtas virtualios realybės programėles: pasivaikščioti virtualiame muziejuje bei išbandyti jėgas ginant krivio aukurą.
Konferencijų salėje 5.2 parodos metu vyks VGTU atstovų paskaitos ir seminarai. Dalyviai galės išgirsti apie inovatyvius saugos industrijos ateities sprendimus, dronus, transporto logistikos svarbą šiuolaikiniame gyvenime, stojimo į aukštąsias mokyklas naujoves. Jie galės daugiau sužinoti apie geodeziją, meikerių kultūrą ir technologines inovacijos kasdieniniame gyvenime bei tai, kiek kilogramų vadybos reikia perkeliant oro uostą.

Visą paskaitų tvarkaraštį galima parsisiųsti ČIA

• Puslapio administratoriai:
    • Lina Pečiūrė