Svetainės struktūra www.vgtu.lt Mano VGTU Medeinė
LinkMenų fabrikas Apie mus Naujienos VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose

VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose

2018-02-09
VGTU – aukštųjų mokyklų ir studijų parodose
Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VGTU) vasario 8–10 dienomis dalyvavo „XVI tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje STUDIJOS 2018“, parodų ir kongresų centre LITEXPO.

Paroda STUDIJOS kasmet sutelkia dešimtis tūkstančių moksleivių, planuojančių savo ateitį baigus mokyklą. Ir šiemet parodoje buvo sutelktas šalies mokymosi ir žinių potencialas, skatinantis jaunus žmones domėtis studijų galimybėmis Lietuvoje, didinantis motyvaciją siekti išsilavinimo, parodantis siūlomų ateities galimybių naudą, įkvepiantis nebijoti netradicinių kelių bei semtis patirties ir žinių iš žinomų Lietuvos verslo, kultūros bei mokslo atstovų.

VGTU stende universiteto studentai, dėstytojai bei administracijos atstovai konsultavo moksleivius stojimo, studijų proceso ir kitais juos dominančiais klausimais.

VGTU
taip pat kvietė apsilankyti 4 salėje – INOVACIJŲ ALĖJOJE, kurioje:
 • buvo galima pamatyti mažiausią pasaulyje prakartėlę ir už žmogaus ląstelę mažesnę kūdikėlio Jėzaus skulptūrėlę. Tai tiksli Vilniaus Katedros aikštėje įsikūrusios prakartėlės kopija, kurios visos figūros yra sumažintos 10 000 kartų. Inovaciją pristatė VGTU „LinkMenų fabrikas“;
 • padedant VGTU Antano Gustaičio aviacijos instituto dėstytojams ir studentams atsirado proga trumpam tapti orlaivio pilotu bei virtualioje aplinkoje pilotuoti ne tik mažą lėktuvą Cessna 172, bet ir didelį keleivinį lainerį Airbus A320 arba bepilotį orlaivį;
 • buvo galima paragauti VGTU „LinkMenų fabriko“ specialiu blynų spausdintuvu sukurtų pačių įvairiausių formų blynų;
 • atsirado galimybė paversti geometriją muzikos garsais, t. y. išbandyti interaktyvų pultą, ant kurio sudėliota matematinė geometrija virsta harmoningai skambančia muzika;
 • buvo galima išbandyti VGTU Multimedijos ir kompiuterinio dizaino studentų sukurtas virtualios realybės programėles: pasivaikščioti virtualiame muziejuje bei išbandyti jėgas ginant krivio aukurą.
Konferencijų salėje 5.2 parodos metu vyko VGTU atstovų paskaitos ir seminarai. Dalyviai galėjo išgirsti apie inovatyvius saugos industrijos ateities sprendimus, dronus, transporto logistikos svarbą šiuolaikiniame gyvenime, stojimo į aukštąsias mokyklas naujoves. Jie galėjo daugiau sužinoti apie geodeziją, meikerių kultūrą ir technologines inovacijos kasdieniniame gyvenime bei tai, kiek kilogramų vadybos reikia perkeliant oro uostą.

Visą paskaitų tvarkaraštį galima parsisiųsti ČIA

 
  • Puslapio administratoriai:
  • Lina Pečiūrė
  • Mykolas Bistrickas
  • Eglė Girdzijauskaitė
  • Ramunė Uždavinytė
  • Justė Kareivaitė